kartki ze sztuką  |  budujemy galerie  |  handel sztuką  |  katalog sztuki  |  aukcje sztuki  |  adresy artystów

 

 

 

Polska net-Galeria sztuk pięknych

 

Użytkownik:

Hasło:

 zapamiętaj te dane
 Zapomniałem hasła

 

 

 

Rejestracja    Artyści   Kategorie   Szukaj   Top10   Nowe prace   Regulamin   Pytania   Kontakt   O nas

 

 

 

 

Zasady

 

 

 funkcjonowania Galerii Kartek:

 

 

1. net-Galeria jest serwisem poświęconym sztukom plastycznym.

2. Zamieszczać w niej swoje prace mogą wyłącznie zarejestrowani Twórcy z własnym, aktywnym kontem.

3. Każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto w serwisie (jeden login, jeden e-mail).

 

4. Każdy poprawnie zarejestrowany Twórca uzyskuje prawo do publikacji sześciu reprezentatywnych swoich prac, które propagowane są później jako motyw internetowych kartek w wybranych przez autora kategoriach.

 

5. Prace przesłane do publikacji w tej galerii są moderowane i ukażą się wyłącznie po akceptacji administratora witryny.

 

6. Bezpośrednia publikacja, bez wymogu akceptacji administratora tej galerii przysługiwać może wyłącznie Twórcom prezentującym swoje strony równocześnie w katalogu Polskich Stron Artystycznych lub stałym i uznanym w Galerii e-Kartek artystom - po uprzednim zgłoszeniu takiej chęci właścicielowi galerii.

 

7. Wszystkie dodatkowe, tymczasowe przywileje (np. zwiększona ilość miejsca, większy limit operacji na koncie, możliwość bezpośredniej publikacji) zawsze traktowane są jako wyróżnienie i najlepsza wizytówka net-Galerii. Tym samym zobowiązują one autora do bardziej wyczerpującego opisu swojej osoby, swojej dotychczasowej twórczości oraz do wzorowego opisu publikowanych prac.

 

8. Konta nieaktywne tzn. bez publikacji własnych prac będą sukcesywnie usuwane. Administrator rezerwuje sobie prawo blokady kont użytkownika, który nie opublikował żadnej pracy w ciągu siedmiu dni od założenia tego konta.

 

9. Można zamieszczać jedynie prace własnego autorstwa. net-Galeria nie jest właścicielem praw autorskich i nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu publikacji lub odmowy publikacji prywatnych prac autorów prezentowanych na tej witrynie. Każdorazowa decyzja Twórcy o umieszczeniu swojej pracy w tej galerii jest jednocześnie jego publicznym i prawnym oświadczeniem, iż jest autorem przedstawianego dzieła, oraz że ma on prawo w pełni rozporządzać daną pracą i posiada też prawo do publikowania wizerunku osób przedstawianych przez autora, w tym prawo do takich publikacji w internecie. W jakichkolwiek sprawach spornych proszę zawsze kontaktować się bezpośrednio z podpisującym się pod każdą pracą autorem

 

10. Wysłanie zdjęcia do Galerii e-Kartek jest równoznaczne ze zgodą autora na zamieszczenie jego dzieła w tym serwisie. Publikacja w net-Galerii oznacza też zgodę autora na rozpowszechnianie swojej pracy w systemie internetowych e-Kartek.
 

11. Każda zamieszczona praca musi być zaklasyfikowana do jednej z utworzonych kategorii tematycznych. Prace nie mieszczące się w proponowanych tematach zostaną skasowane.
 

12. Zabronione jest zamieszczanie plików sprzecznych z prawem oraz sprzecznych z zasadami współżycia społecznego - takie prace mogą zostać skasowane, a konto autora w/w kopii może zostać zablokowane.


13. O tym, czy treść danej pracy narusza powyższe zakazy decyduje subiektywna ocena administratora serwisu.

14. Opis pracy i szczegóły dotyczące autora muszą odpowiadać przygotowanym na koncie rubrykom informacyjnym oraz powinny zostać umieszczone w odpowiadających im tabelkach.

 

15. Przy podawaniu linku do własnej strony www wymagamy poprawnej rejestracji witryny w serwisie Polskich Stron Artystycznych. Jedyną metodą emisji linku www jest podanie w edycji konta bezbłędnego LOGINU z rankingu www.ekspozycje.toplista.pl

 

16. Szczegółowe informacje, dotyczące technicznych wymogów nadsyłanych plików przedstawione są w dziale [pomoc].

 

17. Rejestracja użytkowników ma na celu jedynie zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności serwisu. Nadesłane dane nie będą przekazywane osobom trzecim, ani wykorzystywane w celach reklamowych.

18. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie oraz do swobodnej interpretacji postanowień regulaminu. Inne nie uwzględnione tutaj kwestie leżą w gestii administratora.

 

 

 

budujemy strony  |  katalog sztuki  |  foto forum  |  ranking stron  |  galerie sztuki  |  dodaj ogłoszenie

aukcje sztuki

Copyright by Polska Sztuka

 
Serwis do poprawnej pracy wymaga zapisu plików cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.

 

 

Przedstawiamy witryny sponsorów Galerii Artystycznych pocztówek:

wyszukiwarka sztuki * aukcje internetowe * pozycjonowanie * bwa * budowa stron * załóż galerię * budowa galerii * dobry adres * portal sztuki współczesnej * zakładanie galerii * jak założyć sklep * jak założyć stronę * jak zbudować własną galerię * panel aukcji * sklepy artystyczne *  portal sztuka * aukcje sztuki * przewodnik sztuka * historia sztuki * encyklopedia sztuki * galeria sart * polscy artyści * własna strona * własny adres art