możliwości gotowych stron

 załóż gotową stronę

Proponujemy gotowe strony internetowe. Bezpieczne, szybkie i łatwe w obsłudze.


Przykładowe strony internetowe posiadają zróżnicowane funkcje oraz różne możliwości z uwagi na wybraną formę budowy, rodzaj użytego oprogramowania, sposób działania oraz decyzje o przeznaczeniu danej witryny. Wszystkie natomiast nowe realizacje realizacje, proponowane prze najlepszych projektantów stron posiadać powinny trzy wspólne cechy: strona jest łatwa do samodzielnego prowadzenia (prosty CMS), strona jest przygotowana do obsługi szyfrowania (certyfikat SSL) oraz wygląd każdej strony jest opracowany responsywnie (na smartfony i tablety). Zakładamy gotowe strony internetowe. Bezpieczne, szybkie i łatwe w obsłudze.

 • przykłady stron firmowych

  podstawowa strona

  Najpopularniejsza wersja świetnej witryny, którą wybierają indywidualni klienci oraz firmy zainteresowane dobrą reklamą w sieci. Strona niezwykle szybka w działaniu, skuteczna w pozycjonowaniu oraz prosta w obsłudze za pomocą zwykłej przeglądarki.

 • przykładowa strona z katalogiem ofert

  strona z katalogiem

  Najbardziej profesjonalna opcja strony internetowej. Jej główną zaletą jest sposób prezentacji towarów i usług, który umożliwia ich wstępną rezerwację, ewentualne zamówienie lub zadanie dedykowanego pytania o konkretną ofertę.

 • przykład witryn jednostronicowych

  witryna jednostronicowa

  Jednostronicówka, czyli strona w której tematy są zamieszczane na jednej planszy - rozwijanej w dół. Dla klientów, którzy nie potrzebują bardzo rozbudowanych serwisów albo materiały na stronę nie są tak obszerne, aby budować wielostronicowy portal.